Anneli leiab juba esimese teraapia

Anneli leiab juba esimese teraapia kāigus üles valukohad, mis kôige rohkem segavad meil elamast ônnelikku elu. Nii loomulikud ja āratuntavad seosed, mida teadvustama ja vabastama hakates saab tāielikult oma elukvaliteeti muuta! Aitāh Sulle armas Anneli, teed nii tānuvāārset tööd!

Janne

Uskumatult soe ja avatud inimene.

Uskumatult soe ja avatud inimene. Kohe tekkis usalduslik kontakt kui veebi vestlust alustasime. Lihtne ja selge probleemi avamine.
Aitäh selle kõige eest.

Priit

Usaldusväärne, soe, helge, abistav, mõistev.

Usaldusväärne, soe, helge, abistav, mõistev. Sain Anneli abiga avaneda, vabaneda. Teraapia mõju oli koheselt tuntav ning üks väga pikaaegne teema on saanud lahenduse. Südamest tänulik. Soovitan.

Maarja

Anneli on näinud kui ma

Anneli on näinud kui ma oma ärevushäirega suutsin ainult nutta. Kõik tundus nii halvasti. Ta oli mu kõrval ja lohutas. Sain talle ka kirjutada või helistada kui eriti hullusti end tundsin. Edasi alustasime teraapiaga, mis on ainult positiivselt mõjunud. Anneli teeb oma tööd südame ja hingega. Olen ülitänulik, et temaga kohtusin.

Veronika

Teraapia käigus puutusime kokku paljude

Teraapia käigus puutusime kokku paljude minu elus valulike teemadega ning osade olemasolust polnud ma isegi teadlik, mis nüüd äkki kerkisid pinnale. Kogesin hästi palju erinevaid emotsioone alates hirmudest, kurbusest, süütundest ja haletsusest kuni füüsilise valuni. Kõik need juba lapsepõlves tekkinud uskumused, mis minus olid, on teinud laastava töö minu praegusel hetkel ümbritseva eluga. Anneli suutis vabastada mind ebavajalikest emotsioonidest, mis mind enam ei toeta ning mis on mind elu jooksul nii palju tagasi hoidnud. Tänu tema tõhusatele teraapiameetoditele leidsin taas kontakti oma kaua kadunud olnud sisemise lapsega! See oli midagi nii ilusat ja tegi mind nii õnnelikuks! Enesearmastus, sisemine rahu ja tänulikkus said minu jaoks nüüd hoopis teise tähenduse.

Keit T.

Thank you Anneli, for your

Thank you Anneli, for your extraordinary support through my tough time. I wouldn’t be where I am now if it wasn’t for you. 🙏
There are people that are sent to our lives at the time when we need them the most. Your delicate yet powerful approach has shown me the light and I can never thank you enough for this!

Anna

Olen tagasiside eest tänulik!

Sample Text

Strong Testimonials form submission spinner.
Jaga oma kogemusi ja soovitusi ka teistega